Menu

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

ŻUREK

RISOTTO MIĘSNO WARZYWNE

Wtorek

PIECZARKOWA

ZIEMNIAKI, KOTLET DROBOWY Z POREM, SURÓWKA

Środa

KAPUŚNIAK Z BIAŁEJ KAPUSTY

ZIEMNIAKI, GULASZ W SOSIE PIECZENIOWYM, OGÓREK KISZONY

Czwartek

BARSZCZ UKRAIŃSKI

NALEŚNIKI

Piątek

MARCHEWKOWA Z KULKAMI RYŻOWYMI

ZIEMNIAKI, RYBA W PANIERCE, SURÓWKA

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

KRUPNIK

ZIEMNIAKI, MIELONE, SURÓWKA

Wtorek

JARZYNOWA

KASZA JĘCZMIENNA, SZTUKA MIĘSA(GULASZ), SURÓWKA

Środa

ROSÓŁ Z LANYMI KLUSKAMI

ZIEMNIAKI KURCZAK PIECZONY, SURÓWKA

Czwartek

POMIDOROWA

KLUSKI ŚLĄSKIE W SOSIE PIECZARKOWYM, SURÓWKA (NA SŁODKO)

Piątek

GROCHOWA

ZIEMNIAKI, JAJO SADZONE, SURÓWKA

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

OGÓRKOWA

MAKARON SPAGETTI

Wtorek

POROWA

ZIEMNIAKI, KOTLET SCHABOWY PANIEROWANY, SURÓWKA

Środa

KALAFIOROWA

RYŻ, KURCZAK W SOSIE POMIROROWYM

Czwartek

BARSZCZ CZERWONY

PLACKI ZIEMNIACZANE

Piątek

PIECZARKOWA

ZIEMNIAKI,KOTLET RYBNY, SURÓWKA

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

ROSÓŁ

ZIEMNIAKI, PULPETY WARZYWNE W SOSIE, SURÓWKA

Wtorek

MARCHWIOWO-DYNIOWA

RYŻ, STROGONOFF

Środa

SZCZAWIOWA

ZIEMNIAKI, FILET Z PIERSI KURCZAKA PANIEROWANY, SURÓWKA

Czwartek

JARZYNOWA

ŁAZANKI (MAKARON Z TWAROGIEM)

Piątek

BARSZCZ BIAŁY

ZIEMNIAKI, RYBA, SURÓWKA

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

BROKUŁOWA

KNEDLE Z MIĘSEM

Wtorek

POMIDOROWA

ZIEMNIAKI, FAWORKI DROBIOWE, SURÓWKA

Środa

PREZYDIALNA

ZIEMNIAKI, GOŁĄBKI TRADYCYJNE W SOSIE POMIDOROWYM

Czwartek

BARSZCZ CZERWONY

KOPYTKA  W SOSIE PIECZARKOWYM ( NA SŁODKO)

Piątek

KOPERKOWA

ZIEMNIAKI, RYBA W PANIERCE, SURÓWKA

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

JARZYNOWA

ZIEMNIAKI, STRIPSY Z PIERSI KURCZAKA, SURÓWKA

Wtorek

PIECZARKOWA

KASZA GRYCZANA, GULASZ W SOSIE PIECZENIOWYM, SURÓWKA

Środa

ŻUREK

KLUSKI KŁADZIONE Z OKRASĄ I TWAROGIEM

Czwartek

OGÓRKOWA

RYŻ POTRAWKA Z PIERSI KURCZAKA W SOSIE WARZYWNYM

Piątek

GULASZOWA

RACUCHY Z JABŁKAMI

 

 

 

 

 

 

 

ZUPA

DRUGIE DANIE

Poniedziałek

SZCZAWIOWA

ZIEMNIAKI, GOŁĄBKI PO GORLICKU W SOSIE POMIDOROWYM

Wtorek

ROSÓŁ

ZIEMNIAKI, SCHABOWY W SOSIE, SURÓWKA

Środa

GROCHOWA

PIEROGI RUSKIE

Czwartek

POMIDOROWA

ZIEMNIAKI, KOTLET PO POŻARSKU, SURÓWKA

Piątek

Z FASOLKI SZPARAGOWEJ

ZIEMNIAKI, RYBA, SURÓWKA